Kapcsolattartó

Telefon: +49 7053 96813-0
E-Mail: info@vapic.de

Központi irodánk örömmel összehozza Önt a megfelelő kapcsolattartó személlyel.

Adminisztrációs osztály

Jutta Müller
Adminisztrációs osztály
Telefon: +49 7053 96813 -19
E-Mail: j.mueller@vapic.de 

Verena Meißner
Adminisztrációs osztály
Telefon: +49 7053 96813 -11
E-Mail: v.meissner@vapic.de

Műszaki segítség

Jonas Keppler
Műszaki igazgató
Telefon: +49 7053 96813 -12
E-Mail: j.keppler@vapic.de  

Michael Seeger
Termelési igazgató
Telefon: +49 7053 96813 -22
E-Mail: m.seeger@vapic.de 

Rendszerek és tisztítószerek eladása

Reiner Wolf
Ügyvezető
Telefon: +49 7053 96813 -0
E-Mail: r.wolf@vapic.de 

Katharina Uebelhör
Gazdálkodási asszisztens
Telefon: +49 7053 96813 -37
E-Mail: k.uebelhoer@vapic.de

Samuel Wolf
Gazdálkodási asszisztens
Telefon: +49 7053 96813 -314
E-Mail: s.wolf@vapic.de 

Alkatrésztisztító központ

Christian Bischoff
Kereskedelmi ügyvezető igazgató
Telefon: +49 7053 96813 -17
E-Mail: c.bischoff@vapic.de 

Daniela Wolf
Tisztasági elemzések vezetője
Telefon: +49 7053 96813 -0
E-Mail: d.wolf@vapic.de 

Viktor Schüle

Viktor Schüle
Rendelések feldolgozása
Telefon: +49 7053 96813 -317
E-Mail: vapicTRC@vapic.de

Mechanikai kivitelezés

Thomas Wurster
Gyártás igazgató
Telefon: +49 7053 96813 -14
E-Mail: t.wurster@vapic.de  

Ferdinand Pohl
Tervezőmérnök
Telefon: +49 7053 96813 -310
E-Mail: f.pohl@vapic.de 

Villamos kivitelezés

Christian Deuble
Szoftver és programozás
Telefon: +49 7053 96813 -32
E-Mail: c.deuble@vapic.de  

Bernd Behr
Hardver
Telefon: +49 7053 96813 -16
E-Mail: b.behr@vapic.de